Ünlü basketbolcu sevgilisinin fotoğrafını yüzüne dövme yaptırdı: Neden olmasın?

National Basketball Association yahut tüm dünyanın bildiği kısa ismiyle NBA, Amerika’nın profesyonel basketbol ligi. Ve tüm dünyada en sevilen ve en çok izlenen spor tertibi. NBA, kurulduğundan bugüne dünya basketbol tarihine sayısız oyuncu kazandırdı ve çok büyük yıldızlar yarattı.

Denis Rodman NBA’in gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından ve yaşayan efsanelerinden biri… 5 şampiyonluk kazanan Rodman özellikle Chicago Bulls’da oynadığı periyotta devleşmişti

Bunların içinde en unutulmaz olanlardan biri de kuşkusuz Solucan lakaplı Dennis Rodman’dı. Detroit Pistons, San Antonio Spurs, Chicago Bulls, Los Angeles Lakers ve Dallas Mavericks üzere kadrolarda oynayan Dennis Rodman, bilhassa Michael Jordan ve Scottie Pippen’la birlikte Chicago Bulls’da oynadığı devirde tüm dünyanın tanıdığı bir yıldız olmuştu.

62 yaşındaki yıldız isim şov dünyasından birçok ünlüyle aşklar yaşamıştı: Carmen Elektra ve Madonna’yla yaşadığı alakalar çok konuşulan Rodman ününün doruğunda yer aldığı yıllarda birlikte olduğu bayanların sayısını hatırlamadığını ve cinsel ilgiler yaşamanın onun için artık bir “iş” haline geldiğini itiraf etmişti

Çıktığı her maçta saçlarını farklı bir renge boyayan, bedenini dövmelerle kaplayan, birden fazla vakit başını kedere sokup kendini tutuklatacak kadar ileri giden Dennis Rodman, tüm bu sıkıntılı halleri ve istikrarlı bir performans göstermekte zorlandığı basketboluna karşın yeteneği ve eksantrik kişiliğiyle yeniden de NBA’in vazgeçilmezleri ortasında yer aldı.

Denis Rodman bir müddettir genç rapçi Yella Yella ile birlikte, çift NBA maçlarını izlemeye de birlikte gidiyor

Sporu uzun yıllar evvel bırakan 62 yaşındaki eski basketbolcu özel hayatıyla da çok konuşuldu. Şov dünyasının ünlü güzelleriyle aşklar yaşayan Denis Rodman, yıldız oyuncu Carmen Elektra ile evlendi. Denis Rodman’ın ismi bir periyot pop ikonu Madonna ile de anılmıştı. Asi basketbolcu bu birliktelikten yıllar sonra yaptığı açıklamayla da günlerce manşetlerde kalmıştı.

Her vakit sıra dışı oluşuyla hatırlanan Denis Rodman’ın son çılgınlığı da bu dövme oldu

Gençlik yıllarında Madonna’nın kendisinden çocuk sahibi olmak için çok uğraştığını hatta yumurtlama devrinde olduğu için kendisini özel uçakla kilometrelerce öteden getirttiğini söz eden Dennis Rodman popun kraliçesinin kendisinden gebe kalmak için 20 milyon euro teklif ettiğini argüman etmişti.

Yella Yella, dövme fikrinin kendisinden çıkmadığı konuşunda ısrarcı hatta sevgilisine bunu bir çılgınlık olduğunu da söylemiş

İşte bu çeşit “çılgınlıklarıyla” yıllar uzunluğu isminden kelam ettiren yıldız isim artık de bir diğer “tuhaf” haberle ismini manşetlere taşıdı. Bir müddettir rapçi Yella Yella ile sevgili olan Denis Rodman kız arkadaşının yüzünü sağ yanağına dövme yaptırdı. Hem de ne dövme! ABD televizyonlarında yayınlanan bir programla ünlenen ünlü dövmeci Van Johnson’a giden ve yüzünün yarısını kız arkadaşının dövmesiyle kaplatan Rodman herkese küçük çaplı bir şok yaşattı.

Başta da sevgilisi Yella Yella’ya… Van Johnson’ın Instagram hesabında yaptığı dövmeyi paylaşmasıyla ortaya çıkan bu enteresan “aşk gösterisi”nin akabinde konuşan ünlü rapçi; dövme fikrinin kendisine ilişkin olmadığını hatta Denis Rodman’ı bundan vazgeçirmeye çalıştığını söyledi. “Bu benim fikrim değildi” diyen rapçi Rodman’a bu fikrin “delilik” olduğunu da söylemişti.

Denis Rodman ise dövmesi için “Neden olmasın?” diyor ve bunu sevgilisine “onu olduğu üzere kabul ettiği” için teşekkür ettiğini söylüyor

Dövmeyi yapan Van Johnson, bunu kalıcı bir dövme olduğunu doğrularken Denis Rodman ise aslında dövmenin daha da büyük olmasını istediğini itiraf etti. “Bu benim bir bayanla son dansım” diyen çılgın basketbolcu Yella Yella’dan ve yaptırdığı dövmeden bahsederken de “Ona beni olduğum üzere sevdiği için teşekkür etmek istedim. Dövmeyi bu yüzden yaptırdım” dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir