Çağla Şıkel araca sığmadı!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ 2008 yılında nikah masasına oturmuştu. Lakin ikili, 2015’te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel’in, Uzay ve Kuzey isminde iki oğlu bulunuyor. Boşansalar bile çocukları için sık sık bir ortaya gelen ikili, örnek anne-baba olarak gösterilmeye devam ediyor. Podyumların aranan isimlerinden Şıkel, son olarak “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk olmuştu.

“ALDATILMAK KENDİNİ YAKIŞIKSIZ VE YETERSİZ HİSSETMENE SEBEP OLMAMALI”

“Aldatıldığın yerde durur musun?” sorusuna yanıt veren Çağla Şıkel, şu tabirleri kullanmıştı:

Aldatıldığımı görsem ben burada dakika durmam giderim değil, o kişiyi orada bırakmayı tercih ederim. Ben aldatılmışım üzere hissedersem aldatılırım. Bu bakış açısına sahip olmam kolay olmadı. Bu senin kendini eksik hissetmen, berbat hissetmen, yakışıksız yahut yetersiz hissetmen için bir sebep olacak kadar pahalı olmamalı. O denli bir bırakırım ki inanamazsın.

“O KASLARI BEN YAPTIM”

Programın en eğlenceli anlarından biri ise Aslı Şafak’ın, Çağla Şıkel’e karın kaslarını sorması olmuştu. Ünlü model, “Karın kaslarını sporla mı yaptın?” sorusuna, “O kasları ben yaptım fakat bunun üzerine uğraşmıyorum. Yalnızca istikrarlı besleniyorum. Yoksa herkesin kası var, benim yalnızca kaslarımın önünde bir şey yok. Bu yüzden daha görünür oluyor. Ameliyatla karın kası mı olur yahu?” karşılığını vermişti.

ESKİ EŞİYLE İRTİBATINI ANLATTI

Öte yandan Emre Altuğ, haziran ayında Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu üstlendiği YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olmuştu. Çağla Şıkel ile ilgisiyle ilgili Armağan Çağlayan’ın “Ben şunu merak ederim. Nasıl oluyor da oluyor? Zira bana nazaran sevgiliyken arkadaş olunmaz, arkadaşken sevgili olunmaz. Ben o denli düşünüyorum” demesi üzerine Altuğ, şu tabirleri kullanmıştı:

“BİZ ARKADAŞ DEĞİLİZ”

Biz arkadaş değiliz. Birebir çocukların annesi babayız, o denli bakmak lazım. Bizim bir arkadaşlığımız yok şey manasında yani devamlı birbirimizle görüştüğümüz arkadaşlığımız yok doğal olarak yani. Lakin egomuzu bir kenara bıraktık. Kolay bir şey de değiş onu söyleyeyim. Düşünsenize daha yeni ayrılmışsınız, boşanmışsınız illa ki ego savaşları, sürtüşmeler olacak.

“ÇOK GEÇ KALDIM”

Çağla Şıkel, evvelki gün Etiler’deki bir yer çıkışı görüntülendi. İvedisi olduğunu söyleyen Şıkel, “Arkadaşlar çok geç kaldım, çocukları göz tabibine götüreceğim” diye konuştu. Kuzey ve Uzay’ın sıhhatlerinin uygun olduğunu belirten Çağla Şıkel, “Rutin kontrol” diye açıklama yapmadan geçmedi.

ÇAĞLA’NIN GÜÇ ANLARI

Çağl Şıkel, kendisini almaya gelen spor aracın art kısmına oturunca 1.80 cm. uzunluğuyla araca sığmakta zorlandı. Bu anlar objektiflere yansıdı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir